TÜRSAB A grubu seyehat acentası olan JES TUR 2006 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı butik turizm hizmeti vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana tematik, özgün tur programları gerçekleştirmekte, yerli  ve yabancı gezginlere yönelik kültür turizmi alanında başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Genç, yenilikçi aynı zamanda yıllarca turizm sektöründe çalışmış  deneyimli yönetici kadrosu ve personeli ile dinamik bir ekibiz.

Jes Tur olarak, Türkiye’yi bölge bölge, şehir şehir, kasaba ve köyleriyle buralarda yaşaya insanlarıyla, tarihi dokusu ve coğrafyasıyla, sosyal ve kültürel çizgileriyle siz gezi severlere tanıtmayı amaç edindik. Düzenlediğimiz turlar ile sadece Anadolu’nun çeşitli yerlerini gezmekle kalmadık, aynı zamanda da yer yer inanılmaz güzellikler yakaladık, çevre bilincini geliştirmeye, doğal ve kültürel zemini ortaya çıkarmaya çalıştık.

Kısaca yaratıcı ve butik hizmetler sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmış, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak başarılı turlar gerçekleştirmiş, yenilikçi ve sıradışı hizmetler sunan bir acentayız. Hizmet alanlarımızı değer katarak genişleten ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, köklü, global düşünen, yerel değerlerin bilincinde olan ve üstlendiği her işi kültürel öğeleri ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

  • Okul Turları, Kültür Turları, Yurt Dışı Turları, Uçak ve Otobüs biletleri, Günübirlik Turlar, Acente Hizmetleri, Toplantı ve Organizasyonlar, Otel Rezervasyonları denildiğinde ilk akla gelen ve öncü firmalar arasında yerini almak.
  • Ülkemizi dünya standartlarında temsil etmek ve Avrupa ve komşu ülkelerde tercih edilen bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

  • Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik turlar sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,
  • Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima  en iyiyi sağlamak,
  • Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden  bir kuruluş olmak,
  • Yeniliğe açık,teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,
  • Ülke turizmine destek vermek,katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hale gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.