Salda Gölü - Lavanta Tarlaları Turu

1.GÜN

İSTANBUL – ISPARTA OTOBÜS YOLCULUĞU

21.00 İncirli Ömür Karşısı Dilek Pastanesi Önü
21.30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22.15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü
22.30 Çayırova Mc Donalds Önü


Misafirlerimizin katılımıyla Jes Tur olarak, Doğa Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve Jes Tur misafirperverliğinde Isparta Lavanta Tarlaları Turumuza başlıyoruz.

Isparta dünyanın en büyük Gül yağı ürtecisi ve Lavanta tarlalarına sahip bölge olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir tur sizleri bekliyor.

2.GÜN

SALDA GÖLÜ, BURDUR, SAGALASSOS ANTİK KENTİ, ISPARTA

Sabah saatlerinde güzergah üzerinde alacağımız kahvaltı molamız sonrası yolculuğumuza devam ederek Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye’nin en derin 3. Gölü’ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengindeki suyun büyüleyici güzelliğini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Salda gölü gezimiz sonrası Sagalassos Antik Kenti’ne geçerek rehberimiz eşliğinde gezimizi gerçekleştiriyor ve hemen sonrasında Burdur’a geçerek öğle yemeğimizi alıyoruz ve Burdur şehir turumuzu gerçekleştirerek Isparta’da bulunan otelimize geçiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

3.GÜN

ISPARTA,KUYUCAKKÖYÜ, LAVANTATARLALARI,İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılarak eşsiz bir görüntüye tanık olmak için lavanta tarlalarının bulunduğu Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü’ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü’nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta tarlasında çalışanları izleyerek, hasadın inceliklerini öğreniyor ve sonrasında lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası İstanbul’a ulaşarak sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka Jes Tur organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.

  • 0 (850) 441 11 34
  • info@jestur.com.tr